1000 ₺ ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ 1000 ₺ ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ 1000 ₺ ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ 1000 ₺ ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

ApiGold (Çiçek) 500gr

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Kazdağı Polifloralı Çiçek Ballı karışım içeriğinde Çiçek balı,polen,perga(Arı Ekmeği),propolis ve apilarnil bulunmaktadır.Siparişiniz üzerine hazırlanarak gönderilmektedir.Koruyucu olarak veya kışın küçük rahatsızlıkları gidermek için vücudumuza birçok fayda sağlar. Bal, propolis,arı ekmeği (perga),polen ve apialrnil karışımı vücudu canlandırmak için güzel bir etki sağlar.
                  Apilarnil, 3-7 günlük kuluçka dönemindeki erkek arı larvalarından üretilen bir arı ürünüdür.Viskoz yapı ve sarımsı gri renkteki apilarnil, karakteristik yumurta kokusuna sahiptir. Erkek arı larvalarının biyokimyasal oluşumu üzerine larvanın yaşı, üretim dönemi, koloni türü gibi birçok faktörün etkili olması birlikte apilarnil yaklaşık olarak% 25-35 kuru madde, % 9-12 protein, % 6-10 karbonhidrat, % 5-8 lipid, % 2 kül ve % 3 oranında da tanımlanamayan madde içeriğine sahip olduğu bildirilmektedir. Arı larvası proteince, dolayısıyla aminoasitler bakımından oldukça zengindir. İçerdiği vitaminler (A, B1, B6, kolin) ve mineraller (Ca, P, Na, Zn, Mn, Fe, Cu ve K),bal arılarının beslendiği polen kaynaklarının çeşidi ve zenginliği, üretilen apilarnilin kalitesini artırmaktadır. Apilarnil, yüksek düzeyde antioksidan özelliğe sahiptir. Bu özellik yapısındaki zengin polifenollerden kaynaklanmaktadır. Ayrıca apilarnilin erkek eşeye özgü hormonlar, özellikle testosteron bakımından zengin olduğu ve erkek eşey özelliklerini güçlendiren androjenik etkisi saptanmıştır. Vücut kas ağırlığını arttırmasından dolayı apilarnilin erkek bireylerde doğal bir anabolizan olduğu belirlenmiştir.
     
Uyarılar; Yüksek alerji riski taşıyanların kullanmaması önerilir.24 aylıktan küçük çocuklar için kullanılmaması önerilir.Hamilelik dönemlerinde doktora danışarak kullanılmalıdır.Aşırı sıcak ve gün ışığından koruyunuz Yetişkinler için günde 2-3 yemek kaşından fazlası önerilmez.Her kulanımdan önce karıştırmanızı tavsiye ederiz.
            Ürünlerimiz ilaç değildir.     
   Apilarnil,ergenlik öncesindeki çocuklarda kullanılmamalıdır.
  
Takviye Edici Arı Ürünleridir
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...